Профспілкова організація студентів Інституту – це добровільна неприбуткова громадська організація студентів академії, метою якої є представництво, забезпечення та захист учбових, соціально-економічних прав та інтересів своїх членів. Вступ студентів до профспілки провадиться на добровільних засадах, без будь-якого обмеження через національність, расову приналежність, стать, партійність або релігійні переконання.

Профспілка організовує свою діяльність за демократичними засадами та принципами:

• добровільності вступу до профспілки і виходу з неї;
  • дотримання внутріспілкової дисципліни, плюралізму думок, свободи дискусій на стадії обговорення питань і єдності дій після прийняття рішень, якщо вони не суперечать діючому законодавству України і Статуту профспілки;
  • поваги думок та інтересів меншості, її прав на роз'яснення і захист своєї позиції;
  • самостійності виборних органів у вирішенні питань, що стосуються їх компетенції.

Функції:

• представництво і захист індивідуальних та колективних прав та інтересів студентів, що є членами Профспілки, забезпечення інших соціально-економічних прав;
  • надання матеріальної допомоги членам профспілки у разі потреби;
  • соціальна допомога та захист студентів пільгових категорій;
  • участь у розробці програм та проектів, спрямованих на обмін досвідом, забезпечення активного дозвілля, стимулювання громадської активності;
  • представництво студентських інтересів на вченій раді Інституту та на зборах трудового колективу інституту.

Член профспілки зобов'язаний:

• визнавати і виконувати вимоги Статуту профспілки;
  • своєчасно сплачувати членські внески;
  • брати участь у роботі профспілкової організації.

Керівним органом Профспілкової організації студентів Інституту є Профспілковий комітет.

Профспілковий комітет:

• організовує виконання завдань профспілки, рішень звітно-виборчих конференцій, засідань профспілкового комітету та спільних зборів з адміністрацією академії;
  • спільно з адміністрацією академії вирішує питання поселення та виселення з гуртожитків, відрахування студентів з академії;
  • організовує спортивні, культурно-розважальні, освітньо-пізнавальні заходи;
  • бере участь у вирішення питань стипендіального забезпечення студентів;
  • приймає рішення стосовно визначення і затвердження переліку і порядку надання студентам соціальних пільг;
  • здійснює контроль за дотриманням прав студентів, реалізацією їх інтересів.

Члени Профспілкового комітету:

Владислава Скляр – голова Профспілкової організації студентів.

Студентка групи МЕ-21

Народилася у м. Суми. Має безліч нагород за активну діяльність: нагороду «Кращий студент року - 2014», титул «Студентська Міс Сумщини – 2013», «Студентська міс Багатогранність України», призові медалі за перемогу в хореографічних конкурсах.
З 2010 по 2012 роки була членом організації «Благодійний фонд», постійний учасник акції «Від серця до серця».
Завжди сповнена енергії та готова до завдань будь-якої складності.

But

Марина Бут - помічник голови комітету.

Студентка групи МЕ-21. Народилася в м.Ніжин, Чернігівської області. Активна учасниця студенського життя Інституту. Організатор та співоранізатор багатьох заходів для студентів та абітурієнтів. Лауреат вокальних фестивалів та конкурсів. Неодноразовий переможець студентських конференцій та олімпіад. Завжди готова до підтрики студентських ініціатив.

Анна Бєльська - помічник голови комітету.

Народилась у м. Суми. У 2014 році закінчила Сумську гімназію №1. Вільний час приділяє волонтерству, бере активну участь у різноманітних соціальних проектах. Натхнення черпає з книг та історій життя успішних особистостей.

pomazan1

Юрій Помазан – помічник голови комітету.

Студент групи МЕ-42. Родом із Дніпропетровщини. Чуйний, доброзичливий, надійний. Активно приймає участь у студентському житті інституту. Радий допомогти кожному.

homutenkoАгнія Хомутенко – помічник голови комітету.

Студентка групи МЕ-42.. Народилась у м. Суми. З дитинства займає активну позицію у різних культурних заходах. Лауреат перших премій міжнародних, міжрегіональних та обласних вокальних конкурсів.  З початком навчання в УАБС з задоволенням займається науковою діяльністю.Вважає, що завжди треба ставити перед собою цілі та досягати їх, незважаючи на труднощі.