У лютому 2016 року в тоді ще  Українській академії банківської справи відбулися урочисті події – вручення дипломів  магістрів студентам спеціальностей «Банківська справа», «Фінанси», «Облік та аудит», «Міжнародна економіка», «Економічна кібернетика».

151 студент, що навчалися за денною формою навчання, отримали диплом магістра.  На урочистостях лунали слова привітання студентам та побажання нових звершень, цікавих відкриттів і процвітання, а також щасливого професійного та особистого життя.

Минув майже рік від отримання диплому, і той річні випускники стали справжніми професіоналами.

ННІ бізнес-технологій «УАБС», продовжуючи традиції Академії,  завжди тримає міцний зв’язок із випускниками. І наразі пропонуємо вам познайомитися з професійними успіхами випускників 2016 року.

Інфографіка про випускників