Міжнародний науковий центр банківської справи та корпоративного управління

Наприкінці жовтня кафедра міжнародної економіки завершила процес створення на своїй базі міжнародного науково-дослідного центру. "Міжнародний науковий центр банківської справи та корпоративного управління" за рішенням співробітників кафедри сформовано як міжнародний науковий колектив з науково-дослідними інтересами у галузі банківської справи та корпоративного управління (  Положення про Центр). Переважна більшість учасників Центру є досвідченими науковцями, результати досліджень яких включають монографії, підручники, наукові статті з визначеної вище тематики, що й формує науковий фундамент Центру. До списку учасників Центру включено 63 науковця з 26 країн світу, 7 аспірантів та найкращих студентів спеціальності міжнародна економіка (  інформація про Центр). Найбільшим доробком Центру є те, що до складу Центру входять 12 практиків банківської справи та корпоративного управління, які представляють органи банківського регулювання та нагляду з провідних країн світу. Зокрема, варто виділити: Пола Чіснола, виконавчого директора Асоціації британських банкірів (Великобританія); Деніела Торнтона, віце-президента Федерального резервного банку м. Сент-Луїс (США); Джеффрі Гюнтера, віце-президента Федерального резервного банку м. Даллас (США); Джеральда Дуайера, віце-президента, директора Центру фінансових інновацій і стабільності Федерального резервного банку м. Атланта (США).

Основні напрями діяльності Центру:

• проведення і заохочення досліджень високої якості в сфері банківського та корпоративного управління;
  • участь в міждисциплінарних та транскордонних дослідженнях у рамках співробітництва з контактами у всьому світі;
  • консультування з професійними органами, банками, корпораціями та іншими установами по темам банківського та корпоративного управління;
  • поширення досліджень Центру шляхом опублікування досліджень та доповідей на конференціях і семінарах;
  • формування та подальший розвиток наукових шкіл, зокрема наукової школи корпоративного управління в банках, банківського регулювання та нагляду тощо;
  • розвиток репутації ДВНЗ "УАБС НБУ" на міжнародному рівні як перспективного закладу у галузі науки та освіти.