Діяльність Асоціації випускників УАБС (Academy Alumni Association (AAA)) спрямована на забезпечення ефективної комунікації у середовищі випускників та посиленню зв’язків між випускниками УАБС, УАБС НБУ та ННІБТ «УАБС» та співробітниками і студентами ННІ БТ «УАБС» СумДУ.

Асоціації випускників покликана реалізувати соціальну місію вишу та має на меті таке:

• підтримку всебічного розвитку вишу, а також зміцненню її репутації та підвищенню престижу;
  • сприяння формуванню та підтриманню високих стандартів корпоративної культури інституту;
  • створення можливостей для обміну досвідом, реалізації професійного, наукового та творчого потенціалу членів асоціації.

Випускники УАБС пишаються своєю приналежністю до величезної сім'ї! Долучившись до роботи асоціації випускників, Ви маєте можливість конкретними справами сприяти нинішнім досягненням УАБС та підтримувати його сталий розвиток у майбутньому!

Інфографіка про випускників

Контактна особа: Бричко Марина Михайлівна, асистент кафедри фінансів, банківської справи та страхування виконавчий директор Асоціації випускників УАБС,

вул. Петропавлівська, 57, корпус 2, ІІІ поверх, каб. №349, телефон +380505702709, електрона пошта:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.