З метою подальшої організації змістовного студентського життя, створення умов для саморозвитку, самовиховання студентів та аспірантів академії, залучення їх до наукової, культурно-масової та спортивної діяльності, формування у них навичок майбутнього організатора, керівника створені органи студентського самоврядування:
  • обрані уповноважені представники в групах, їх заступники;
  • виконавчі бюро на факультетах.

Очолює органи самоврядування в академії студентський комітет в кількості 15 осіб.
Затверджені і працюють такі комісії:

• з виховної та культурно-освітньої роботи;
  • наукової роботи;
  • соціально-економічного розвитку;
  • інформатизації;
  • студком "Інфо".

На рахунку органів студентського самоврядування академії багато добрих справ. Зокрема, члени комісії з наукової роботи активно допомагають в організації і проведенні наукових конференцій, олімпіад, тижня науки в академії. Вони стали ініціаторами створення дискусійного клубу "Искатель". Студком підтримує роботу клубу інтелектуальних ігор, майже всі вони беруть участь в чемпіонатах академії, міста "Що? Де? Коли?". Проведено опитування серед студентів щодо організації громадського харчування в академії, за наслідками вживаються заходи щодо усунення недоліків. Регулярно виходить інформаційний бюлетень органів самоврядування "Академ-дайджест".

На сьогодні очолює студком заступник голови Масік Валерій, студент, тел. 38-067-27-247-33, e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Члени студкому:

1. Масік Валерій (група Ф-12) – голова комітету.
  2. Мишко Юрій (група Ф-11) – заступник голови.
  3. Піндрус Іван (група БС-12) – секретар.
  4. Ус Юрій (група БС-12) – голова наукової комісії.
  5. Пацула Віталій (група ЕК-42) – член наукової комісії.
  6. Сафонов Денис (група ЕК-21) – колова комісії з інформатизації.
  7. Боздунов Іван (група ОА-22) – член комісії з інформатизації.
  8. Салімовський Євген (група Ф-23) – голова комісії СТУД-інфо.
  9. Букін Андрій (група П-43) – голова культурно-масової комісії.
  10. Загурський Роман (група П-32) – член культурно-масової комісії.
  11. Холявко Віталій (група П-13) – голова соціально-економічної комісії.
  12. Протівень Сергій (група П-13) – член соціально-економічної комісії.
  13. Капітоненко Олена (група Ф-12) – голова бюро фінансово-облікового факультету.
  14. Єфімов Андрій (група БС-11) – голова бюро банківської справи.
  15. Пономаренко Ксенія (група П-13) – голова бюро юридичного факультету.